Postavit si dům svépomocí? Na základovou desku je lepší odborník.

04.12.2020

Sedíte zrovna nad plány svého nového domu nebo rekonstrukce? Možná si říkáte, na co si platit stavební firmu, když si můžu hodně věcí postavit sám? Práce svépomoci může být zábava a mnoho částí domu si skutečně sami uděláte. Často to však není nejlevnější ani nejlepší volba. Pokud hledáte pomoc, zkuste naši firmu, která je na trhu již deset let a tvoří ji šest odborníků.

Na co se rozhodně vyplatí pozvání odborníků? Základová deska. Ta je opravdu klíčovým pilířem každé stavby. Přenáší váhu celého domu na půdu. U rodinných domů je zpravidla z betonu či železobetonu. A doslova na ní stojí celá budova. Proto je důležité, aby byla pevná a kvalitní.

Přenechat práci odborníkům má tři hlavní výhody - cena, zkušenosti, čas. Na první pohled se může zdát, že zaplatit si firmu vyjde dráž. Opak je však často pravdou. Stavební společnosti objednávají materiál ve velkém, a mají proto značné slevy. Ušetřené peníze pak mohou investovat do zaměstnanců. A to je výhoda číslo dva. Stavební práce je pro ně každodenní činnost. Už proto ví, na co si dát pozor a odevzdají stavbu, která bude kvalitní a bez závad. A v neposlední řadě Vám tím ušetří čas na práci, ve které jste experti zase vy nebo vám dopřejí nějaký volný čas navíc.

Jestli teď přemýšlíte, že přeci jen bude lepší firma, určitě zavolejte nám. Beton máme od renomovaných dodavatelů. Základní kámen úspěchu je na světě. Navíc stačí, pokud nám předáte dokumentaci, a nemusíte se už o nic starat. Pak už jen stačí převzít staveniště přesně v den, na kterém jsme se domluvili. Protože termíny jsou pro nás opravdu fixní, a ne pouze číslo na papíře. 

Stavba bude navíc uklizená. Nebudete tedy muset po dělnících ještě sami zametat a dělat práci za ně. Kromě kvality betonu zajistí hladký průběh také našich deset let zkušeností s budováním betonových konstrukcí a monolitů. Po celou dobu navíc můžete využít poradenství, které vede k optimalizaci nákladů a zvýšení kvality. Ani jednu korunu nevyhodíte oknem a uvidíte za ni dobře odvedenou práci.